Srpen 2010

dovolenka

25. srpna 2010 v 11:59 | slečna Pé |  zápisník
Konečně čas a nálada na článek.

V sobotu jsem se vrátila s úžasné dovolené s mým drahým. Naše dovolená byla v Hluboké nad. Vltavou a okolí. Stanovali jsme v kempu u rybníka Bezdrev(2 největší rybník v Čr) a každý den jsme stopovali auta do města, protože od kempu to bylo do centra asi 3 km možná i víc, takže autostop byl pro nás samozdřejmě rychlejší variantou než se plahočit pěšky. :-) Hluboká mě jako město opravdu okouzlila všude malé obchůdky, restaurace, kavárničky, velký kostel a nejkrásnější na tom všem ten zámek

Vstupné díky studenským kartám nás vyšlo překvapivě velmi levně, prošli jsme si hlavní trasu a zámeckou kuchyň. Pak následovala procházka zámeckou zahradou . Ve středu jsem se vydali do místního ZOO Ohrada, malinká útulná zoo. Zvířata mi zde připadala strašně spokojena a všechna se ukázala. V celé zoologické zahradě vlastně moc exotických zvířat nebylo jen klokani nějaké opičky.V klecích člověk mohl spíš vidět zvířata jako: vlky, soby,vydry,lišky,vodníptactvo, sovy,aj.

Čtvrtek patřil výletu do Český Budějovic(v čechách nazývané Budějice)náměstí, obchůdky, zašli jsme na oběd atd.
V pátek mě přítel probudil s gratulací a dárečkem(částí):-),měla jsem narozeniny. Odpoledne se balily krosny a stan, k večeru hurá na vlak a domů.

Přivezla jsem si pár hezký věcí, v Budějovicích je hned u nádraží obchod levné knihy(www.levneknihy.cz) jak jinak musela jsem si aspoň jednu koupit.

To je asi tak všechno co vám chci sdělit. Snad ještě, že jsem officiálně nastěhovaná v mém nové VYMODLENÉM pokojíčku- žádný bratr, žádné pruzení , klid :-)

Užíjte si těch pár volných dnů do konce prázdnin
živijó

15. srpna 2010 v 11:20 | slečna Pé |  zápisník

Včerejší oslava strejdových 60-tých narozenin proběhla dobře. Mnozí by tohoto chlapíka házeli do stejného pytle s důchodci,kteří si neustále stěžují na bolesti všeho možného a probírají v kterém obchodě mají větší slevy atd. Však to znáte, babičku a dědu má každý:-). Strejda je ovšem plný životního elánu,sex-appealu a vtipem srší ze všech stran. Je to prostě ďábel a paří jak zamlada. :-)
party
Na oslavu jsem vzala i svého přítele a představila ho téměř celé rodině z taťkovi strany a musím říct, že vážně udělal dojem, hlavně strejda říkal jaký je to "fajný synek" a že se máme každopádně někdy ozvat a stavit se :-).

Dnes ráno(řekněme pozdní ráno) jsem se probudila a venku prší. Musím nabalit mou novou krosnu a kolem 10h večer odjíždím s mým drahým na naši první společnou dovolenou :-). Moc se těším. Jedeme vlakem protože jsme sehnali z Globusu ty výhodné jízdenky od drah. Celou dovolenou stravíme v kempu pod stanem a budeme si vařit na propanbutanovém vařiči.:-)
Jen doufám, že dnešní počasí do pondělka zmizne jak stálo v předpovědi a my se budeme mít krásně bez jakýchkoliv hádek a rozepří.

Vaše Pé