Listopad 2010

Xindl x - Chemie

27. listopadu 2010 v 19:00 | slečna Pé

Abych řekla pravdu Xindla v lásce moc nemám, jeho písničku Anděl jsem poslouchala docela ráda, pak se mi ale znechutil díky Lásce v housce,je to už tak ohrané, že to snad ani možný není. Ale Chemie, to je opravdu hezká pisnička.Slyšela jsem ji taky poprvé v rádiu, uvidíme jak dlouho mě bude bavit.:-)
A k dnešní mu ránu je  fakt trefná....

všechny ty učinný látky ve mě ...

love each day !

23. listopadu 2010 v 16:38 | slečna Pé |  zápisník
Mám radost,hroznou :-). Podařilo se mi napsat písemku z učta na 2. Konečně vidím,že doučování má nějaký smysl.
Vím, že je to maličkost, ale pro mě ta známka má význam,jelikož s učtem bojuju snad už od druháku a navíc když z něj maturuju záleží mi na tom víc.

Co se týče mého mimo školního života, začala jsem chodit na zumbu, v poslední době se tento "sport"(nevim jestli se to dá považovat za sport) hodně rozšířil, tak jsem si řekla , že jej taky vyzkouším. A zalíbilo se mi to.

Už mě nebavilo furt jen sedět doma,potřebovala jsem pohyb. Nejde o to,že bych chtěla nějak šíleně hubnout jde o ten pocit, že něco dělám pro sebe a navic zumba je i takový relax od všeho toho stresu(timto souhlasim s tím co řekla Anete :-). A taky co je důležité zumba tvaruje postavu. :-)
love


Jo a už jste byli na to novém HP? Já se chystám zítra hned po zumbě, bude to fofr,k drahému, sprcha a pak hned odjezd směr Cinestar. Těším se :-), všechny povinnosti hodim tak trochu za hlavu a pojedu se odreagovat, však si to taky zasloužím.Mákám na škole poctivě.:-)


(O5&Radeček- Máš mě na svědomí)

* Krásná písnička, u které se dobře přemýšlí..škoda jen,že je tak smutná ...
Takový pocit jaký je popsán v songu,nechci už nikdy zažít. Mám jistotu, na jak dlouho? nevím...přála bych si navždy!<3

O5& Radeček- Praha

17. listopadu 2010 v 22:02 | slečna Pé

Nádherná písnička♥ ,poslouchám jí pořád dokola. Znám ji zdřívějška ale teprve na koncertě,kde jsem ji slyšela live se mi připoměla.:-)


Jedna holka, jedno dítě jen tři slova..lásko chci tě

momenty krátký a nebo věčný...

7. listopadu 2010 v 22:11 | slečna Pé |  zápisník
...lodičky vratký nebezpečný ...Maj :-)

Opět jsem  nadšená:-) koncert UDG byl perfektní!

Sice mě trochu znepokojilo třičtvrtihodinové čekání  na vystoupení předkapely O5 & Radeček, ale jakmile vstoupili na podiu s překvapením jsem zjistila, že nejsou špatní.  Zítra si určitě stáhnu jejich cédečka a zaposlouchám se. Po vystoupení 05& Radeček, konečně na podium vlítli mí milovaní UDG.
udg

Musím říct, že jsem si skvěle zatrsala, kluci jsou nejen vtipní, ale taky umí vytvořit perfektní koncertní atmosféru.:-) Navíc Adamův saxofón dává jejich muzice jiný rozměr:-). A ty texty<3 + jsou to krásní chlapi (k sežrání):-P

No takhle bych se mohla rozplývat donekonečna:-D.

Až na to šílené horko v malé přeplněném prostoru není co vytknout, na koncertě jsem byla už potřetí a né naposled. :-)


PS: Nevíte jak se jmenuje ten jejich nový baskytarista? Je to jen záskok za toho francouze,nebo je natrvalo? Na stránkach UDG jsem nic nenašla:-(