Prosinec 2010

2010-2011

30. prosince 2010 v 22:15 | slečna Pé |  zápisník
Silvestr? Už zítra poslední den v tomto roce.V roce 2010.
Za celý ten rok se stalo spousta,už si ani pořádně nevybavzuju všechny ty události jen pár těch nejduležitějších :
  • úspěšně jsem zvládla řidičák ( i když je pravda, že s menší ostudou, nervy jsou nervy)
  • v červenci jsme si s přítelem připoměli, že jsme spolu rok :-)(bylo to krásné)
  • v srpnu mi bylo 19 let a s přítelem jsme vyrazili na naší první společnou dovolenou
  • stal se ze mě maturant, který pořád dokola nadává na školu, nervuje se s přípravami a nestíhá
  • taky jsem v říjnu nanečisto odmaturovala
  • padlo mé rozhodnutí kam půjdu na vysokou (ještě není konečné)
Nevím zda mám rok 2010 považovat za úspěšný nebo neúspěšný. Já v něm docela šikovně probruslila. Když se tak zamyslím na začátku roku mnoho kartářu, věštců a podobných lidí předpovídalo, že tento rok bude hodně kritický,myslí m, že se nemýlili. V mém okolí se začali rozpadat vztahy, nešťastnou náhodou zemřelo poměrně dost mladých lidi a politika šla a jde vlastně pořád čím dál víc do kopru :-D.
2010-2011


A rok 2011? Pro mě hrozně důležitý a rozhodný rok, snad bude úspěšný, čeká mě maturita,které se hrozně moc bojim, ostatně jako každý maturant. Taky se musím definitivně rozhodnout kam na vysokou a po maturitě mě čekají prázdniny, ty poslední před vysokoškolským životem a snad ty nejlepší :-). O svůj vztah se nebojím, klape nám to , pokud se nerozhodnu jít někam daleko za vysokou( jakože to nemám v plánu ! ani náhodou) myslím, že vše bude v pohodě, ale člověk nikdy neví.

Tak přeju Šťastný Nový rok:-), ať je lepší než ten minulý, bez stresu,smutku a podobných špatných věcí.

už je to uděláno, už je to hotovo

23. prosince 2010 v 20:14 | slečna Pé |  zápisník
Bramborový salát si trůní na balkoně, pokoj je až nezvykle uklízený :-D, schody jsou vytřené, cukroví čeká v krabicích(díky mě) a nehty jsou nalakované na červeno(po hodně dlouhé době) :-p.

nail

Chci Vám popřát Veselé Vánoce plné pohody a radosti, ať najdete pod stromečkem to co jste si nejvíce přáli a mějte se rádi, to je totiž to nejkrásnější co můžete jeden druhému dát. :-*

Vaše Pé
children

pocity

22. prosince 2010 v 21:50 | slečna Pé |  zápisník
Je to úžasné, jak se dokáže člověk sportem odreagovat.:-) Všechen stres a starosti hodí za hlavu, myslí jen na ty pohyby a hudbu.

Ráno jsem byla dost smutná a zároveň i naštvaná. Přičinou je osoba, která by mi měla být hodně blízká, ale čím dál tím víc se mi vzdaluje. Nemá smysl to řešit pořád dokola, je to můj vnitří boj a nahlas si dokážu postěžovat jen kamáradkam a příteli, dál zakročit nechci bylo by vše jen a jen horší.
Naštěstí ten nával vzteku a vše kolem přešlo. Navštívila jsem L. dali jsme si dárek, popovídali si, bylo nás skvěle. Díky smíchu jsem zapoměla na všechny ty chmury, potom jsme šli na zumbu. Taky jsme se bavili o výškách ona má sice ještě dva roky čas a i přesto má už představu co chce v životě dělat. Střední škola ji baví, chce v tom dál pokračovat. Hrozně se mi líbí, že ví co chce. Já taková bohužel nejsem.
take


Pro vysokou jsem se rozhodla. Mám vybrané dvě školy s odlišnými obory a pak jednu, o které  zatím moc nevim. Chci se dostat aspoň na dvě(budu šťastna i za jednu) a pak zvážit své možnosti , rozhodnout se(ikdyž to bude to nejtěžší). Pořád je všechno tak nejisté.

Vlastně ani nevím jaké to bude na Štědrý den. Rok od roku je to čím dál tím horší. Doufala jsem, že  vánoční nálada přijde ...a nic. Čím víc jsou "cizí" lidé milí, hodní a pozorní, tím více si uvědomuju, jak cizí na sebe jsme v rodině. Mrzí mě to.
Zdřejmě tu pravou vánoční náladu doma už nezažiju o to víc mě pohání touha a přání mít v budoucnosti dokonalou rodinu. Mít nádherné Vánoce, kde si lidé projevují lásku, náklonost, plní si přání a dělají si radost. Jednou to bude nádherné a já budu šťastná,protože budu mít to co chci.(budu věřit)
wishes

Představuji si tu výzdobu, živý stromek(který nikdy doma nemáme), cukroví a všechno kolem.


I přesto mám Vánoce ráda, jen musí být ta správná atmosféra a lide se k sobě musejí umět chovat. Možná Vánoce nebude tak strašné. Nechám to náhodě.

Zítra budu muset konečně uklidit ten svinčík co mám v pokoji, můj studentský bordel :-D a připravím bramborový salám,jako každý rok. Na volné dny jsem si naplánovala hafo věcí do školy, život maturanta je děsný..apoň polovinu musím zvládnout.

Teď si napíšu seznam toho na co se aspoň trochu těším, třeba to pomůže:

- vyrábění bramborového salátu = moje parketa:-), velký zavařovací hrnec, mám to strašně ráda a baví mě to
- pohádky= určitě se na nějakou mrknu:-)
- doufám v radost z dárku = budu mít radost , že jsem dobře vybrala:-)
- setkání s milovaným = moc jsem si přála,aby byl na štědrý den semnou a bude:-*
- hrachovka, kapr a salát = co se týče tohoto meny nemám problém :-P

snowmen

Kate Winslet- What if

21. prosince 2010 v 17:51 | slečna Pé

Kate Winslet a zpívání? Dost mě to zarazilo, ale po poslechnutí písničky jsem byla opravdu překvapená,  její projev není špatný:-). Písnička nazpívaná k animovanému filmu Christmas Carol: The Movie - 2001( Vánoční koleda, podle předlohy Charlese Dickense), bohužel k sehnaní na uložto jen ve slovenském znění. Snad se písnička aspoň trochu hodí k Vánocům,když se  týká Vánočního animáku.:-)Ps: zítra snad zrealizuju co jsem si naslibovala v minulém článku :-)

cr

předvánoční

14. prosince 2010 v 19:19 | slečna Pé |  zápisník
Určitě se brzy ozvu, chystám změny v designu,bude to tu trochu vánoční nebo zimní, ještě nevím. Momentálně časově nestíhám, lítám po městě(dárky už naštěstí mám), makám na seminární práci u které se mi termín odevzdání neuprostně blíží, šprtám na písemky z maturitních otázek, peču cukroví a všeobecně dělam spoustu věcí,jen na blog tak nějak zapomínam.:-/

Už se těším na těch pár dní volna, kdy konečně vypnu a taky se netěším na to, že budu muset ještě během toho volna zapnout a dodělat hodně věcí do školy.

Mějte se krásně. :-)
snow