Srpen 2011

posledního

31. srpna 2011 v 23:39 | slečna Pé |  zápisník
Zítra začíná dětem školou povinným a středoškolakům škola, RADUJI SE:-D. Už nikdy nemusím do toho nenaviděného, pochybného ústavu, už mi nebudou pít krev spolužáci a učitelé a přesto se tam ještě 9. podívám. V ten den A. na druhý pokus maturuje z dopravy,jdu jí podpořit, hrozně mi na ni záleží a budu přešťastná když to zvládné levou zadní, očemž nepochybuji. Celý čtvrťák jsme si plánovali společnou budoucnost na vysoké tak doufám, že se to vyplní... ZVLÁDNE TO.

Doufám že jsem tou svou škodolibosti rozčílila nejednu blogerku,která jde zítra do školy, sorry ale ta radost nejde potlačit:-D. Do začátku školy mi zbyvá 19 dní a ty si chci užít, snad budou ještě nějaké akce s přáteli co jsou také na VŠ. P. končí za 2 týdny v práci a konečně bude na mě mít více času.Řeknu Vám, mít přítele, který pracuje jako stálý pracovník na záskok je vážně hrůza. :-/ Byla jsem na strašných pochybách a na našem vztahu jsem viděla spoustu chyb. Nakonec jsme si vše vyříkali a ja se zase cítím strašně zamilovaná ♥. Nikdy ho nedám.


A co jinak? Začala jsem cvičit podle fithall a zatím se mi daří, šla sem do sebe. V pokoji mám konečně namontovaný vešák na tašky, nový lustr( dárek k narozeninám) a vešák z ikei na fotky. Dnes jsem nadobro zavřela do skříně středoškolské sešity a složky s maturitními otázkami, při pohledu na to množství se mi zvedal kufr. Nejradši bych to švihla do peca, ale co když se to bude hodit. Konečně mám zas podlouhé době tady pořádek,vůbec nebyl čas uklízet, doma jsem skoro nebyla a když tak sem vběhla do pokoje rychle se převlékla a zase zmizela.Znáte to :-D.
Jo a taky přemýšlím nad tím jak naklikám ty předměty jakmile 5. zaří spustí STAG, dostali jsme studijní plány, ale přesto sem zmatená jak lesní včela, potřebuju někoho stejně zmateného z mého oboru ale nikoho neznám,při zápise jsem se začala bavit s jednou holčinou,nemůžu ji najít na fb takže na ho***.
Chce to klid, jdu si otevřít Pálavu(víno) a pustit si film.


Serj Tankian

30. srpna 2011 v 20:12 | slečna Pé
Chtěla jsem napsat něco smysluplnějšího, ale nějak nevím co, za ten sroen se toho stala spousta a přesto si to nechám pro sebe. Ještě 20 dní do začátku školy :-P


When we, we believe
That our love will survive ...
Písnička která, ve mě vzbuzuje zvláštní nepopsatelné pocity. Na první poslech mě totálně dostala, je v ní tolik emocí, tolik smutku a možná i naděje. Doporučuju pustit bedny na plné kule a přidat basy.

Lucie - Chci zas v tobě spát

16. srpna 2011 v 12:41 | slečna Pé


banánovo- čokoládové muffiny

13. srpna 2011 v 20:51 | slečna Pé |  recepty
Potřebujeme:
125 g másla
100g cukru
1 vejce
3 středně velké banány
250 g polohrubémouky
špetku soli
2 lžičky prášku do pečiva
100 g čokolády


Postup:
Máslo vyšleháme do pěny. Cukr a rozmáčkané banány přidáme do vyšlehaného másla. Mouku, sůl, prášek do pečiva smícháme spolu s nahrubo nastrouhanou nebo nasekanou čokoládou. Vše vyšleháme. Formičky naplníme do 3/4 těstem a pečeme při 180 0C. Po upečení ozdobíme čokoládou.
Zatím nejlepší muffiny co jsem jedla :-)

rajská omáčka

7. srpna 2011 v 12:55 | slečna Pé |  recepty
Potřebujeme:
cibuli
mouku
olej
bobkový list
3 kuličky nového koření
120 g rajského protlaku( může být i víc) nebo šťávy z rajčat
1 litr vody
sůl
cukr
skořice


Postup:
Zpěníme cibuli na oleji, zasypeme moukou a uděláme jíšku. Přidáme bobkový list a 3 kuličky nového koření. Zalijeme rajčatový protlakem a 1 l vody. Vaříme asi 15 minut, osolíme, ocukrujeme přidáme trochu skořice podle chuti. Můžeme dodatečně dohustit. Po uvaření vyjmeme koření a rozmixujeme omáčku do hladka. Podáváme s masovými koulemi nebo plněnými paprikami knedlíkem.

Velké Bílovice a okolí

1. srpna 2011 v 22:40 | slečna Pé
tady jsou slibované fotky :-)

ulice podle názvu vín, užasné :-)