Červen 2012

prázdniny začínají

28. června 2012 v 12:39 | slečna Pé |  zápisník
Poslední zkoušku mám za sebou a tak si můžu s poklidem říct: " mám prázdniny ". Je to neuvěřitelná úleva, sice ještě nevým výsledky, ale i kdybych zkoušku nezvládla je mi to už fuk. Bylo hlavně velké přemáhání , posledních čtrnáct dnů mi mozek hlásil prázdniny,nic se mi nechtělo :D


Teď už budu jen číst, odpočívat, věnovat se příteli a hlavně nechci 3 měsíce slyšet o škole :-D ( nepočítám zápis na vysokou). Večer máme s partou grilovačku, příští týden snad pojedeme do Olomouce, s L. budeme jezdit na kole, bruslích a prej si uděláme sportovně- čtecí prázdniny. :)

Všem přeju krásné prázdniny :)

velkej první letní den

21. června 2012 v 20:18 | slečna Pé |  zápisník
Zdravím Vás v těchto slunečně-horkých dnech. Konečně začíná léto, můj nejoblíbenější měsíc v roce, i když je horko a potím se jak vrata od chlívku stejně si na něj nestežuju. Školu mám jakž takž uzavřenou, příští týden mě čeká ještě opravná zkouška z morfologie, včera jsem udělala zkoušku z literatury 19.stol. KONEČNĚ začnu číst, ty kvanta knih co mám doma a začnu si půjčovat v knihovně knížky co nejsou do školy. Největší odměna. Učit se mi už nechce i tak se ještě snažím. Velkou novinkou je, že jsem se dostala na Českou literaturu!, spadl mi kámen ze srdce. Jsem na sebe pyšná, protože je to snad poprvé něco velkého, co se mi podařilo. Těším se až začnu od začátku, sice jsem ztratila rok, ale bylo to k něčemu dobré, uvědomila jsem si spoustu věci a naučila se jak to chodí na VŠ.


Začátek července mi začne hodně z vesela, vdává se teta a hned po tom slavíme s přítelem 3 roky seznámení.
Na léto mámv plánu s milým a přáteli vyrazit někam k moři, zatím ještě sháníme místo. Jinak budu na brigádě, vydělám nějaké peníze, které mi kápnou i z inventury, která byla minulý týden v neděli. S přítelem chceme jezdit po výletech, chceme se podívat do větších měst, obejít zoologické a zažít něco nového. Strašně se těším až prázdniny začnou v plném proudu a já si budu užívat bez starostí a myšlenek na povinnosti ...

poklady

5. června 2012 v 9:50 | slečna Pé |  knihy
Za tu dobu co jsem nenapsala ani řádek se toho stalo hodně. Tento článek však chci věnovat knihám, které jsem " zdědila " po pradědovi a strejdovi. Od čtvrtka jsme stěhovali byt po strejdovi, potřeboval se pronajmout. Byla jsem nadšená z knihovny, kde bylo pár mě známých knih. Se sestřenkou jsme si je rozdělili a tady jsou ty mé: