Červenec 2012

prázdninová idylka

12. července 2012 v 11:54 | slečna Pé |  zápisník
Prázdniny si opravdu užívám, možná by mi někdo řekl, že užívání si představuje jinak, ale mě to stačí. Nic mě netrápí, nenervuju se nemyslím na chmurné věci.


Svatba se náramně vydařila, byla malá, trochu netradiční, ale přesto nádherná. Teta ve žlutých šatech vypadala jako princezna, šlo vidět, že po těch mnoha krušných letech je konečně šťastná :) Moc ji to přeju. Po dlouhé době jsem poznala opravdovou rodinnou pohodu. Potkala jsem spoustou nových lidí hlavně ze strany M. ( manžela tety) všichni byli hrozně milí a hezky mě oslovovali. Narušitel rodinného klidu se nezúčastnil, nikomu to nevadilo. Byla jsem ráda, že i můj P. se dokáže velmi rychle aklimatizovat a nedělá mu problémy zapadnout. Oslava skončila kolem 2 hodin ráno, druhý den jsme s P oslavili naše 3 výročí. Ač z mnoha stran slýchávám, jak těžké je z někým tak dlouho vydržet nám se to daří bez jakýchkoliv hádek a problému, zdřejmě hodně dělá i povaza, oba jsme tolerantní,nekonfliktní a dokážeme se jeden druhému přizpůsobit.


Nasledující dny jsem trávila sladkým nicneděláním, do práce se chystám až v pátek. Zatím jsem stihla přečíst jednu knihu a dočítám další, koukám na Přátelé a začala jsem vyrábět háčkované sponky do vlasů, později dodám foto. Jinak se věnuju příteli, příští týden jedeme společně s jeho rodiči na jižní Moravu, těším se :)Návštěvu Zoo v Olomouci máme za sebou, byl to hezký výlet. Od včerejška je ze mě studentka České literatury už teď přemýšlím jaké to bude. Zvládnu to? Je to má poslední šance!
Jediné co se mi nedaří ukočírovat je můj šílený nepořádek v pokoji, hromady materiálu ze zkoušek a kvanta vyžehleného prádla, které nejsem schopná uklidit na své místo :D Jsem lína jako veš. Kdo mě donutí?

Vše je jak má bý. Doufám že si užíváte prázdniny a relaxujete :)

Kryštof - Střepy

3. července 2012 v 19:25 | slečna Pé
Vedle Nohavici další interpret, který mě dostává svými texty. Miluju jak si dokážou hrát se slovy :). Po tom co jsem měla tu možnost je vidět na živo poslouchám téměř všechna alba a libuju si. Střepy je nejposlouchánější. Je fakt, že když hráli v rádiu pořád dokola Malého prince a Rubikon rvala jsem si vlasy, naštěstí tyto dvě přeskakuju :D


Písnička je k seriálu Znamení koně, neviděla jsem a nemám zatím ani v plánu. Pokud je dobrý ráda si přečtu vaše doporučení a časem si jej i stáhnu:)