Prosinec 2012

je čas na oddech

20. prosince 2012 v 18:33 | slečna Pé |  zápisník
Poslední zápočet tohoto roku je za mnou. Na stagu mám 6 bludišťáku a ještě pár ,které vyučující nedopsali. Konečně můžu na týden vypnout. Už toho na mě bylo moc, seminárky, zápočty + do toho ještě vyučovací hodiny v zápočťáku. Angličtina, ze které jsem měla největší děs dopadla výborně :) Výsledek mi udělal hroznou radost. Zápočtový test z filozofie jsem odložila na leden.


Teď ještě dopsat interpteraci básnické sbírky, která má být do konce roku odevzdaná a doufat, že bude uznaná. Ale to až zítra nebo o víkendu. Dnes si chci užít trochu volna, konečně si něco přečtu a kouknu na nějakou vánoční pohádku nebo film :) Další tři dny mě čeká ještě pakárna v práci, lide nakupují jako zběsilí.

Serou mě kecy o konci světa, přihlásím se na fb a jeden status za druhým a co teprve zítra :D.Houby a ne konec. S holkama jsme si udělali předčasné Vánoce v pondělí, poseděli jsme, popili, pokecali a bylo nám skvěle. Hrozně mě potěšili dárečkama, tolik jsem toho nečekala. Vánoce doma mě děsí, těším se jen až po Štědrém večeru budu s mým P. Taky se těším na pohádky v televizi. Přeju si, aby mě přes všechno to co se doma děje chytla aspoň trošku vánoční nálada.
První svátek budeme obědvat u babičky a čeká nás návštěva tety. Druhý svátek obědvám s rodinou od P. a večer odjiždíme na hory. Pak oslavím s kamarády a P. silvestr na Švýcarně, těším se :) O letošních Vánocích se ani na chvilku nezastavím, snad nebudou rodinné neshody a přes všechny ty problémy bude klid. Nejvíc si to přeju.

Nevím zda se ještě na blog dostanu, snad s článkem shrnující rok 2012.
Proto všem přeju KRÁSNÉ A NIČÍM NERUŠENÉ VÁNOCE :)


není přání jako přání

5. prosince 2012 v 17:01 | slečna Pé
Už dávno jsem poznala, že všechny dárky světa mi nevynahradí, pocit štěstí a spokojenosti. K Vánocům mám několik nehmotných přání ...

1. mým největším přáním je odstěhovat se k P., kdyby se mi tohle splnilo byla bych nejšťastnější na světě. Bohužel jde o peníze,naši by mi to nedovolili. Zeptat se bojím, protože vím co taťka odpoví :( musel by se stát zázrak.


2. aby se to malé, co čeká teta narodilo zdravé, bez jakýchkoliv zdravotních nebo psychických problémů, ptž to je to nejhorší co může rodinu potkat. Mluvím z vlastní zkušenosti ...


3. zvládnout zkouškové a celé studium, pořád to pro mě bude priorita ...


4. aby brácha zvládl 1. ročník a podařilo se mu udělat aspoň ten učňák, chudák to nemá lehké, nemůže za to jaký je. Chci jen aby měl nějaké vzdělání ...

5. aby se doma vyřešila situace, taťka se vzchopil a rozvedl se. Jen trpí ...

6. abych přestala být ve věčném stresu a byla v něčem dobrá. Připadám si jako budižkničemu ...