Srpen 2013

poslední srpnové dny

23. srpna 2013 v 23:01 | slečna Pé |  zápisník
V úterý odjíždíme do mé vysněné Pažíže, konečně, konečně! Počítám dny a začínám být nervozní z balení . Píšu seznamy věcí a jídla s sebou . Jako správný magor mám z knihovny půjčeného průvodce a do sešitku si dělám výpisky k jednotlivých místům. Co už :D. Ještě přežít poslední tři cédéčka v práci, úmorné balení a tradáá.


Srpen sletěl jako voda, užila jsem si ho. V sobotu na festivalu Moravské hrady. Mém prvním ač jednodenním festivalu v životě. Potřetí za tento rok jsem viděla mou oblíbenou kapelu Kryštof, jsou bezkonkurenční. S překvapením jsem zjistila, že Aneta Langerová není zas tak špatná. Zklamali mě jen Monkey Business a Tomáš Klus. Hold sto lidí sto chutí. Jinač jsem se zase o rok vzdálila od sladkých osmnácti let :D . Taťka s mamku mi popřáli na 2 roky. Narozeninový den jsem strávila s nejbližšími. Dárky mi naprosto vyrázily dech. Nejlepší a nejúžitečnější dárek - kolo. Chlapovi řeknete, že potřebujete spravit to staré a on vám sestaví nové ! Když to tak hodnotím, i bez vší slávy a parády jsou to po xxx letech moje nejlepší narozeniny ! ( a jak jsem se netěšila).
Od středy jsem každý den v práci a sama doma. V noci naslouchám podivným zvukům a klepu se pod peřinou dokud neusnu únavou. Ehm :D Už mě samotnou v bytě nebaví, fakt obdivuju lidi, kteří dokážou žít sami třeba i celý život. Psychicky bych to nevydržela. Divná je i komunikace s lidma v baráku, občas potkám nějakého souseda, který na mě nechápavě civí. Jo a roštiluje mě chlap s kterým máme kolárnu, furt mi stěhuje kolo, blbec. Dneska jsem byla poctěna dvěmi návštěvami z čehož jedna byla prosba o půjčení minerálky :D ať žije život na sídlišti,amen! Nezažiješ, nepochopíš.

Srpen je vskutku zábavným a zajímavým měsícem :)

o stěhování

14. srpna 2013 v 21:39 | slečna Pé |  zápisník
Už týden bydlím u přítele,jsem spokojená. Konečně vše co si přeju se plní.
Stěhování jsme měli v plánu už od března, pořád na to nebyl čas, komplikovalo nám to zkouškové, práce a hlavně mi rodiče, kteří mé přání ignorovali. Posun kupředu bylo až malování a minulý týden v neděli, den potom co dorazili naši z dovolené jsem jednoduše oznámila, že se stěhuju. S taťkou jsem se už o tom bavila x krát, samozdřejmě mě neposlouchal, takže nebylo jiné řešení než to oznámit. Nakonec stěhování proběhlo strašně rychle, ještě v neděli večer jsem měla sbalený kufr a krabice. Odešla jsem s pláčem, nepohodli jsme se. Teď už je zase vše v pořádku, s rodiči mám mnohem lepší vztahy než dřív a jezdím k nim "na návštěvu " :D. Je to neskutečné, ale je to tak. Zdá se, že já jsem byla důvodem všech hádek a nepokojů. S mamkou se teď v pohodě bavím, dokonce i babička mi říkala, že je na ni hodná a tolik nekřičí :). Jsem strašně ráda. Jen mě mrzí, že teď tak často neuvidím našeho malého broučka.
Po týdnu jsem si na život v panelovém bytě docela zvykla. V pondělí jsem byla, ještě docela smutná a nesvá, naštěstí z toho mě vytáhla Any, udělali jsme si užasný nakupovací den.:)


brzy

12. srpna 2013 v 18:45 | slečna Pé
Pracuju na článku, přemýšlím jak a co napsat . V posledním týdnu se toho seběhlo tolik, že nemůžu sama uvěřit. Chci nový design, nový život mi snad už začal :) Snad co nejdříve bude článek na světě.

Mějte se hezky :)


srpen - můj měsíc

1. srpna 2013 v 20:56 | slečna Pé |  zápisník
Nechce se mi věřit, že máme měsíc prázdnin za sebou. Tak rychle utekl. Srpen patří mezi mé oblíbené měsíce, celkově i léto je mé oblíbené roční období. Sice občas nadávám na hic, ale jak ráda prohlašuju , jsem dítě slunce a bez sluníčka nefunguju (pořád si stěžuju, že jen mi zima, je v létě ne :D). Koncem srpna mám narozeniny, i když je rok od roku beru tragičtěji :D. Letos bych se na ně vyprdla úplně, jsem divná.