Tag 10 - pokračuju

15. listopadu 2013 v 11:31 | slečna Pé |  mimochodem
Tagy, v poslední době hodně oblíbený a rozšířený trend na blozích. Do jednoho z nich mě zapojila má oblíbená Creencia. Děkuju, nebudu trhat řetěz a pokračuju .

Úkol zní:
1. Napiš 10 faktů o sobě
2. Odpověď na 10 otázek od blogera, který tě zaúkoloval
3. Vymysli svých 10 otázek a pošli řetezec dál 5 blogerů
10 faktů
* nesnáším když lidé vysedávají půl dne (dokonce i celý den) u televize. Podle mě je to naprostá ztráta času! Kdyby tam bylo aspoň něco zajímavého, neřeknu zprávy. Bohužel je v mém okolí takových lidí spousta, mati ta jen uklízí a většinou když dojdu domů jede televize téměř nonstop, i když u ní třeba nesedí, děda ten sedí jen u televize a přítel mnohokrát taky sedí u televize a kouká na simpsnovi apod. Naprosto mě to vytáčí, sama se podívám leda tak na Četnické humoresky a pokud potřebuju kulisu k jídlu tak si pustím seriál. Kdyby bylo jen na mě tak televizi v budoucím bytě/domě budu mít jen na filmy.
* vytvořila jsem si závislost na kávě. Téměř každý den musím mít minimálně jednu denně jinak usínám. Moje nedávné zjištění je takové, že pokud se potřebuju na něco soustředit musím ji mít, ale pokud jsem v jednom kole, pořád někde lítám nemám potřebu, bohužel nejde jen o samotný kofein, který potřebuju, ale i o chuť kterou miluju :D. Chci se zbavit závislosti!
* mám neustálou potřebu si ve věcech dělat systém, takže si pořád píšu seznamy a odškrtávám :D. Jsou to seznamy všeho druhu- seznam povinné četby, co koupit, seznam toho co mám udělat do školy, co potřebuju vyřídit ve škole, co potřebuju vystavit na votoč, seznam potencionálních dárků k vánocům pro mé nejbližší atd. Už jsem uvažovala i o tom, že si pořídím speciální sešit :D, ale to bych už byla asi vážně magor. Takže lístečky nosím různě po peněžence, mám je na stole. Na nástěnku si je nedávám, protože tohle někdo číst, tak si myslí, že jsem sedmdesátiletá babka co má sklerózu. Paradox je ten, že ve skutečnosti jsem šílený bordelář. :D
* nebarvím si vlasy jako většina holek. Naposledy jsem se obarvila před 3 lety a zjistila jsem, že jsem líná se každý měsíc dobarvovat a otravovat se s tím. Takže jsem si barvu nechala odrůst a mám svou přirozenou,která mě čas od času štve.

* nikdy jsem nevyzkoušela žádnou drogu a ani mě to neláká.
* jsem člověk, který žije přítomností a nemyslí moc na budoucnost. Neříkám, že nemám jisté představy o tom jaká by má budoucnost měla být, ale nemám to přesně do detailu naplánované nebo vysněné. Nevím jestli je to dobře nebo špatně ... Většinou když něco plánuju, tak to nevýjde nebo se zklamu. Nejlepší jsou spontání věci, akce nebo takové které si člověk plánuje maximálně měsíc dopředu :)

*neustále stahuju obrázky z weheartit a zaplňuju složku :D, u této stránky dokážu sedět i hodiny. Nejvíc ujíždím na obrázcích s knihama, hrníčky, jídlem, bytový designem a v poslední době "relax" obrázky- postel, poštáře, kniha atd (viz obrázek níže)

* miluju jízdu na kole :), kterou si užívám hlavně v létě a na jaře. Kdybych na to měla hadry jezdím ještě teď!
* nemám ráda pivo, už jen z toho smradu se mi zvedá žaludek. Našla se pár lidí, co se mě to snažilo naučit pít, ale asi to bude jedno z mála jídel/ pití, kterému nepříjdu nikdy na chuť...
* už téměř rok chodím pravidelně cvičit a snažím se zdravě jíst. Neumím si už bez sportu svůj život představit, přeju si do toho být více zapalená a mít někoho kdo mě v tom podporuje. Zatím jsem našla podporu jen ve stravování, přítelova mamka začala chodit k výživovému poradci takže teď doma vaříme zdravě, pečeme si různé chleby, děláme domací lučinu atd. Moc ji fandím:) Mým snem je mít ploché břicho, zbavit se tuku na bocích a mít nohy a zadek bez celulitidy. Samozdřejmě mít silnější ruce, takže asi i ty svaly :D.

Otázky od Creencii

1. Jaká je tvoje největší závislost?
hmm... tady nevím co odpovědět, asi vítězí kafe :D a čtení
2. Jakou knihu jsi naposledy četl/a?
knihu z povinné četby- dramatickou pohádku do Jaroslava Kvapila Princezna Pampeliška
3. Nejlepší dárek, který jsi kdy dostal/a?
nejlepší dárky byly asi ty v dětství, pamatuju si na páté narozeniny kdy jsem dostala progresa a měla šílenou radost nebo Barbí koně (už ani nevím jak se to jmenuje). Ze současnosti, když jsme s přítelem začínali, na naše první Vánoce mi koupil velkého medvěda, vůbec jsem to nečekala a málem se rozbrečela před jeho rodiči :D a pak byl užasný a nečekaný dárek ten k letošním narozeninám- kolo :).
4. Město nebo vesnice?
Z vesnice jsem se odstěhovala, ve městě teď žiju. Mám ráda obojí vesnici pro její klid a město pro široké množství možností :) Jednou chci žít buď někde na vesnici, kde je rychlá možnost se dostat do města nebo někde na okraji města :).
5. Líbí se ti v ČR nebo bys chtěl/a žít v zahraničí?
V ČR se mi líbí na určitých místech, ale nelíbí se mi jak se tady žije. Nejraději bych bydlela někde u moře nebo na jižní Moravě, už několikrát se mi potvrdilo jak pohodový je tam život a milí lidé...
6. Líbí se ti tvoje křestní jméno nebo by ses chtěl/a jmenovat jinak?
Není to zrovná jméno, které bych si sama vybrala, ale mohla jsem skončit hůř. Nemám ráda určité formy mého jména, kterými mě lidé oslovují a jedna z nich je pro mě naprostá nadávka obzvášť z úst matky, když mi nadává...
7. Díváš se pravidelně na zprávy?
zprávy nesleduju, občas když je puštěná televize, poslechnu si je, ale většinou mě to jen rozčiluje...
8. Jaký je tvůj nejoblíbenější sport?
Jednoznačně kolo, kolečkové brusle a posilování
9. Jaká je tvoje vysněná práce?
nemám přímo jednu vysněnou, ráda bych pracovala s knihami nebo v médiich.
10. Milosrdná lež nebo pravda?
podle situace, ale určitě zvolím milosrdnou lež u člověka, kterému nechci ublížit :)
mých 10 otázek:
1. Dávaš raději přednost knize nebo filmu?
2. jaký by měl být tvůj život za 10 let?
3. Kdyby jsi měla neomezenou možnost cestovat po celém světě, kam by ses chtěla podívat?
4. Máš raději svůj klid a relax nebo raději vyrážíš do společnosti?
5. Film, kniha, písnička, kterou můžeš číst/vidět/poslouchat pořád dokola a nikdy se ti neomrzí?
6. Máš nějaký zlozvyk a jaký?
7. dovolená s přáteli nebo rodinou?
8. Podléháš módním trendům nebo máš svůj vyhraněný styl oblíkání?
9. Co tě v poslední době dojalo/ dohnalo k slzám nebo nebo příjemně překvapilo?
10. Jak začínáš svůj den?
Pokračovat bude:
Alí
Chica Checa
Lauralex
slečna L.
pan Nedostižný
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alí Alí | 15. listopadu 2013 v 19:12 | Reagovat

Ano! Seznamy jsou nejlepší :-D A já jsem taky paradoxně děsnej bordelář ;-D Taky se nebarvím, jednou jsem to skoro už udělala, ale místo toho si dám radši barevný šampón, který na mých vlasech stejně nejde vidět.. ehm :-D A taky nedroguju ;-D A vůbec, podoba mezi námi je víc než veliká :-)
A konečně někdo, kdo volí milosrdnou lež! :-)
PS: Sice jsem TAG už dělala, ale dodělám si i Tvé otázky :-)

2 Jolí. Jolí. | Web | 15. listopadu 2013 v 23:10 | Reagovat

tý jo, taky nemám ráda, když někdo sedí u televize a na četnické humoresky s ekoukám taky!:D je to super.. a s těma lístečkama :D já mám zas takový deníček a tam mám školu a prostě nákupy a všechno a když ho nemám , jsem celý den nesvá -.-

3 Andy Andy | Web | 16. listopadu 2013 v 15:24 | Reagovat

Kafe..to je moje slabina :D Vždycky, když jdu na fotbal nebo plavat, musím si jedno dát :D

4 Creencia Creencia | Web | 22. listopadu 2013 v 22:34 | Reagovat

Skvělý! Byla jsem zvědavá, co odpovíš :) Dozvěděla jsem se zase něco nového o tobě :)
Jinek seznamy s úkolama si dělám taky :D ale naopak jízdu na kole vůůůbec nemám ráda....

5 Es. Es. | Web | 27. listopadu 2013 v 18:03 | Reagovat

udělat si závislost na kafi, to jde až příliš rychle :D kdo by odolal té chuti :D
já co si nenapíšu zapomenu, takže tvůj lístečkový systém docela chápu, možná to vypadá na sklerózu, ale na druhou stranu máš aspoň přehled :D
obrázky na weheartit jsou skvělé! :) takže se nedivím, občas taky něco stáhnu, ale radši jsem si tam udělala účet a obrázky si "heartnu" k sobě na profil :)
závidím to pravidelné cvičení, taky se do toho chci dát :) člověk se pak tak nějak cítí líp
s otázkou číslo 5 naprosto souhlasím! :)

6 any any | Web | 28. listopadu 2013 v 10:05 | Reagovat

ano, jeden z nich :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.