Květen 2014

wishlist spring-summer

19. května 2014 v 21:21 | slečna Pé |  mimochodem
Konečně jsem si urvala trochu toho vzácného času a rozhodla se napsat. Článek tu nebyl víc než měsíc, stydím se. Jsem pořád v jednom kole a na blog nezbývá tím pádem čas. Poslední dobou to začalo ještě gradovat a odedneška mám zápočťák, počínaje příštího týdne zkouškové. Šílím, nestíhám, nejradši bych se rozkrájela, znáte to. Ve čtvrtek mě čeká první zkouška v předtermínu, ze syntaxe. Jdu to zkusit a snad se zadaří. Odměnou nebo útěchou mi bude 2. června koncert Lucie v Ostravě s Any. Neskutečně se těším. K wishlistu - čerstvě jsem si založila POLYVORE, kdo budete chtít hodte si mě do sledovaných. Oblečení je asi nekonečné téma všech holek. Řekla sem si , že bych si mohla ty svá přání hodit do seznamu. Paradox zůstává ten, že kdy jsou peníze není z čeho vybírat a když nejsou, což je v posledních pár měsících můj případ, chcete toho hodně.
V práci jsem teď moc nebyla, nepotřebovali brigádníky, takže brečím nad každou korunkou. :D Dokonce jsem začala hledat další brigádu- sehnala jsem si flek u voleb a inventuru. Nic dlouhodobějšího zatím nemám, protože o zkouškovém budu mít co dělat sama se sebou a ve "firmě" se začínají vypisovat šichty. Každopádně brigáda za lepší peníz by se hodila, takže koukám na nabídky.
Za peníze z voleb si chci koupit helmu na moto, v létě máme s drahým v plánu dovolenou na motorce po ČR, s mou starou bych to asi nezvládla.spring-summer