Červen 2014

instagram foto 1

18. června 2014 v 21:54 | slečna Pé |  fotočlánky
Každý den není posvícení, svědčí o tom dnešní den. Zkouška z lexikologie se nepovedla. Test byl šíleně těžký, měla jsem smůlu na otázky. Do toho jsem ještě chytla chřipku. Je mi záhadou z čeho, protože 2 dny jsem seděla nad učením.
Samozdřejmě vedle neúspěchu jsou i úspěchy, dvě zkoušky mám za sebou a k tomu se přidávají i další kredity.
Nicméně nesmím povolit, příští úterý mě čekají další dvě.
V úterý ta nejobavanější- česká literatura 1895-1945 (nesnáším tohle období), na které vyletěla loni půlka letošních třeťáků a ve čtvrtek světovka. Pěkná nárazovka, snad bude aspoň tentokrát štestí při mě stát. Na prázdniny mi tím pádem připadají dvě opravné( doufám, že konečné číslo), nikomu tohle nepřeju ... POZITIVNÍ zprávou, je fakt, že konečně začínají na stagu přibývat kredity. :) Postup do 3. ročníku mám zaručený, zase o krůček k titulu.

Fotky jste už mohli vidět na instagramu, pokud chcete sledujte mě @pajus_f


je to sice stará rachotina, ale stejně ho miluju. Do budoucna si pro sebe pořídím stejně malé auto, z velkých mám respekt.

s Any jsme si konečně vyplnily náš malý sen, vlastnit eos balzám :)

Lucie 2014

3. června 2014 v 23:51 | slečna Pé |  fotočlánky
Minulý týden mi začalo zkouškové. Předtermín ze syntaxe nedopadl nakonec dobře. Připravovala jsem se jako blázen 4 dny a odešla jsem s F. Je to hnusný pocit, hlavně pokaždé, když se příhlásím do stagu a to hnusné F tam na mě kouká. Další opravný 14.7., úžasně mi prázdniny začnou. Musím to zvládnout!

Včerejší zkoušku z teorie literatury mám úspěšně za sebou a jak už jsem psala v dřívejším článku ,večer mě čekal koncert Lucie v Ostravě. Na koncert jsem vyrazila s Any a jejím přítelem. Po zkušenostech z minulého roku, kdy jsme byli před halou asi hodinu před začátkem koncertu Kryštofů a stáli s autem v řadě jako blázen, jsme vyjeli asi o dvě hodiny dříve. Lucie začala na minutu přesně, kupovidu bez předkapel. Později jsem se dozvěděla, že předkapely byly od šesti do sedmi před halou. Trošku zvláštní organizace.
Koncert byl úžasný, trval asi dvě hodiny a bude patřit mezi mé nejlepší zážitky doposud. Měli jsme super místa, na tribuně hned pod stáním. Sice jsem si trošku víc připlatili, ale stání u podia a sezení na tribuně co nejblíže byla stovka rozdíl. Navíc dole bychom s naší výškou z koncertu nic neměli. Uvědomila jsem si, že za zážitky mi nebude už nikdy líto zaplatit si.
Ze začátku kapela nekomunikovala a publikum bylo naprosto mrtvé. Vedle nás odešel jeden pár. Teprve v polovině se celý koncert rozjel a byla to úžasná podívaná i poslouchaná. :D Nejlepší atmosféra byla u písniček Šrouby do hlavy, Panic a u Medvídka pršely ze stropu konfety. Lucie nezůstala jen u konfetů, u písničky Oheň z podia šlehal oheň ( jak tématické :D) a dým.
Koncert vydařený, o tom svědčí i fakt, že jsme si s publikem vyřvali další dva přídavky a došlo i na bubenický souboj Davida Kollera a jeho syna Adama. Jako host dorazila Lenka Dusilová( mimochodem je fakt divná, a to nejen u Krause) s kterou si kapela střihla písničku Sen. Celý večer jsem si užila, ještě teď mi v hlavně hrajou songy a dneska ráno jsem si pustila celé the best of cd, jen škoda, že Koller nezazpíval mou srdcovku Chci zas v tobě spát.

Tolik ke koncertu a teď fotky. Kvalita nic moc, fotila jsem bez blesku něco je i z mobilu. Fotky nešly nahrát rovno do článku, zase jsem se nervla.
Začátek