zápisník

živijó

15. srpna 2010 v 11:20 | slečna Pé

Včerejší oslava strejdových 60-tých narozenin proběhla dobře. Mnozí by tohoto chlapíka házeli do stejného pytle s důchodci,kteří si neustále stěžují na bolesti všeho možného a probírají v kterém obchodě mají větší slevy atd. Však to znáte, babičku a dědu má každý:-). Strejda je ovšem plný životního elánu,sex-appealu a vtipem srší ze všech stran. Je to prostě ďábel a paří jak zamlada. :-)
party
Na oslavu jsem vzala i svého přítele a představila ho téměř celé rodině z taťkovi strany a musím říct, že vážně udělal dojem, hlavně strejda říkal jaký je to "fajný synek" a že se máme každopádně někdy ozvat a stavit se :-).

Dnes ráno(řekněme pozdní ráno) jsem se probudila a venku prší. Musím nabalit mou novou krosnu a kolem 10h večer odjíždím s mým drahým na naši první společnou dovolenou :-). Moc se těším. Jedeme vlakem protože jsme sehnali z Globusu ty výhodné jízdenky od drah. Celou dovolenou stravíme v kempu pod stanem a budeme si vařit na propanbutanovém vařiči.:-)
Jen doufám, že dnešní počasí do pondělka zmizne jak stálo v předpovědi a my se budeme mít krásně bez jakýchkoliv hádek a rozepří.

Vaše Pé
 
 

Reklama